Frīlanceru skola

Frīlanceru skola

27/04/2017 Jaunumi

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Liepājas Universitātes Zinātnes un inovāciju parku sāk projekta “Frīlanceru skola” realizāciju, aicinot jauniešus izmēģināt spēkus un sākt uzņēmējdarbību radošajās industrijās.

Frīlanceri ir pašnodarbinātas personas, visbiežāk dizaineri, sabiedrisko attiecību speciālisti, projektu pieteikumu sagatavotāji, programmētāji un daudzi citi radošo nozaru pārstāvji, kuri balstoties uz savām profesionālajām prasmēm sniedz pakalpojumus komersantiem. Frīlanceru darbību raksturo darbošanās individuāli no jebkuras vietas pasaulē, kur vien pieejams interneta pieslēgums.

“Arvien vairāk uzņēmumi uz noteiktu projekta laiku izvēlas sadarboties ar frīlanceriem, kas spēj projektam papildus augsta līmeņa kompetencēm sniegt arī pastāvīgajiem uzņēmumu darbiniekiem trūkstošo daudzveidīgo pieredzi, līdzīgu projektu realizēšanā,” stāsta Biznesa inkubatora vadītājs Intars Zēns.


Lai veicinātu frīlanceru kustības attīstību, Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Liepājas Universitātes Zinātnes un inovāciju parku izveidojis Frīlanceru skolu, kurā jauniešiem būs iespēja iesaistīties reālos projektos un gūt praktisku darba pieredzi, kā arī saņemt ekspertu konsultācijas, kas noderēs karjeras tālākajā veidošanā.


Frīlanceru skolas pirmajā kārtā aicināti pieteikties jaunieši, kuri vēlas izmēģināt spēkus projektu pieteikumu sagatavošanā vai sabiedrisko attiecību vadībā.


Frīlanceru skolu atbalsta Liepājas Kungu ielas radošo industriju kvartāla Jauniešu māja un Business HUB Liepāja.

Skolas pirmajai kārtai iespējams pieteikties līdz š.g. 1. maijam, rakstot uz info@kbi.lv. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, izvēlētā nozare (projektu pieteikumu sagatavošana vai sabiedrisko attiecību vadība), kā arī motivācija pieteikties projektam, vai arī aizpildot pieteikuma veidlapu:  http://ej.uz/frilanseru_skola