Adwards - radošās izcilības festivāls

Adwards - radošās izcilības festivāls

10/08/2017 Jaunumi

Šis ir divpadsmitais gads LATVIAN ART DIRECTORS CLUB (LADC) un tā organizētajam radošās izcilības festivālam ADWARDS. Ir veiksmīgi noorganizēti vienpadsmit radošās izcilības festivāli ADWARDS; tiem kopumā tikuši pieteikti vairāk kā 2300 darbu, ko vērtējuši vairāk kā 110 žūrijas pārstāvji no visas pasaules. Šogad, ar nezūdošu kvalitāti un profesionalitāti, augusta beigās ADWARDS sevi piesaka divpadsmito reizi.

 

Līdz pat 15. augustam aicinām visus radošo nozaru profesionāļus un entuziastus – reklāmistus, grafikas dizainerus, tekstu autorus, digitālās galvas, fotogrāfus, drukas māksliniekus, radošos un mākslinieciskos direktorus, režisorus un operatorus, produktu, iepakojumu dizainerus un visus pārējos, kas kaut ko rada - celsim gaismā un gaisā visu, kas sastrādāts Latvijas reklāmā pēdējā gada laikā, lai noskaidrotu, kuri ir tie darbi, ko starptautiska žūrija 10 profesionāļu sastāvā atzīs par labākajiem, piešķirot tiem ordeņus un nodrošinot vietu starp ADWARDS2017 gada grāmatas vākiem. Lielās aģentūras ar 20 vai "freelancer" ar vienu labu darbu – nav būtiski, ja vien radi kaut ko kvalitatīvu, pierādot savu meistarību!

 

IDEJA
Idejas ir, lai tās radītu. Tāpēc jau divpadsmito gadu pēc kārtas devām iespēju jauniem māksliniekiem izstrādāt ADWARDS identitāti no nulles. Jauns gads un, kā vienmēr - jauna ideja, jauni mākslinieki, jauns logo, slogans, cilvēki un darbi. Šogad ADWARDS2017 ideju domāja un izstrādāja jaunā un daudzsološā reklāmas aģentūra VUCA tās radošās direktores Unas Rozenbaumas vadībā,  savukārt mājaslapu un darbu iesniegšanu jau tradicionāli nodrošina ilggadējie LADC draugi, digitālo un interaktīvo risinājumu aģentūras WRONG un Digibrand

ADWARDS2017 koncepts ir “In the world of copy, be original”. Šogad festivāls svin patiesumu, oriģinalitāti un meistarību. Patiesumu, kuru meklējot, mēs mostamies naktī, lai pierakstītu “to teikumu”. Nomokām apkārtējos ar jautājumiem, bet sevi pašu - ar šaubām. Oriģinalitāti, kuru bieži sauc par pašmērķīgu un kuras vārdā izejam cauri visiem Dantes elles apļiem. Meistarību, kas piepilda mūsu desktopus ar neskaitāmām final versijām.

Šogad mēs svinam nesamierināšanos ar viduvējību, “gan jau aizies” nepieņemšanu un ikdienas cīņu ar slinkumu.

 

DATUMI
Darbus festivālam varēs iesniegt līdz pat 2017. gada 15. augusta pusnaktij. Pieteiktajiem darbiem jābūt realizētiem laikaposmā no 2016. gada 8. augusta līdz 2017. gada 15. augustam.

ADWARDS2017 "Talks & stories" konference norisināsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 25. augustā visas dienas garumā, savukārt uzvarētāju apbalvošanas ceremonija - turpat, tās pašas dienas vakarā.

 

Vairāk www.adwards.lv

 

Izpēti DARBU IESNIEGŠANUVĒRTĒŠANUKATEGORIJAS, CENASiepazīsties ar ŽŪRIJU.