Privātuma Politika

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā Freelance Latvia izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai lietojot pakalpojumus freelancelatvia.lv. Kad Freelance Latvia lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu.

Personas dati

Kādus datus mēs ievācam:

 1. Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas freelancelatvia.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci kādu izmantojat lapas aplūkošanai).
 2. Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties.
 3. Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos Freelance Latvia izsūtītajiem jaunumiem vai saņemtu ziņojumus par aktivitātēm portālā.
 4. Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt mums.

Mēs izmantojam Jūsu personas datus, lai:

 1. Nodrošinātu Jūsu ierīcei, ekrāna izmēram un pārlūkprogrammai vispiemērotāko mājaslapas apskates un tehnisko risinājumu
 2. Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājaslapā freelancelatvia.lv pieejamos pakalpojumus
 3. Pārvaldītu mājaslapu freelancelatvia.lv
 4. Atcerētos Jūsu sīkdatņu iestatījumu izvēli
 5. Personalizētu sniegtos pakalpojumus
 6. Nosūtītu Jums paziņojumus un e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies
 7. Nosūtītu Jums jaunumu vēstules un citus mārketinga ziņojumus
 8. Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājaslapu

Sīkdatņu politika

Mēs izmantojam īslaicīgās (sesiju) un ilgtermiņa (pastāvīgās) sīkdatnes. Sesiju sīkdatnes atļauj mums izsekot Jūsu darbībām viena apmeklējuma sesijas ietvaros, bet tās pēc apmeklējuma netiek saglabātas Jūsu iekārtā. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu iekārtā starp sesijām. Mēs tās izmantojam, lai autentificētu Jūs un atcerētos Jūsu iestatījumus.

Lietojam arī trešās puses sīkdatnes, lai nodrošinātu drošu un ērtu mājaslapas darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par apmeklētāja darbībām mājaslapā un analizētu apmeklētāju mājaslapas lietošanas pieredzi.

Datu drošība

Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad mēs būsim saņēmusi skaidri izteiktu Jūsu piekrišanu, vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

Mēs cenšamies nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību, tāpēc šī mājaslapa ir aizsargāta ar atbilstošiem līdzekļiem, kas paredzēti tādas informācijas, kuru nevaram kontrolēt, aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu. Kaut arī mēs īstenojam drošības pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.

Saites uz citām lapām

Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu privātuma politika neattiecas uz citām mājaslapām, uz kurām Jūs varat nokļūt caur mūsu mājaslapu.

Izmaiņas

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija ir publicēta šajā mājaslapā.